C090NWP1 R0

| Panel Model | C090NWP1 R0 |
|---|---|
| Značka panelu | IVO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,9.0 inch, 800×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena C090NWP1 R0 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 198×111.696 mm |
| obrys | 206.7×122.93×1 mm |
| povrch | Without Polarizer |
| kontrastný pomer | 500:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | , CIE1931 50% |
| Doba odozvy | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Pozorovací uhol | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| kmitočet | 60Hz |
| Driver IC | COG Suggest NT39416Q + NT52001 |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad IVO C090NWP1 R0.
IVO C090NWP1 R0 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre IVO C090NWP1 R0 pdf list alebo podrobné špecifikácie IVO C090NWP1 R0 alebo iných IVO LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora IVO C090NWP1 R0 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
IVO C090NWP1 R0 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre IVO C090NWP1 R0 pdf list alebo podrobné špecifikácie IVO C090NWP1 R0 alebo iných IVO LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora IVO C090NWP1 R0 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "C090NWP1 R0"
- IVO C090NWP1 R0
- Datasheet C090NWP1 R0
- Obrázok C090NWP1 R0
- Cena C090NWP1 R0
- Distribútor C090NWP1 R0

